THANK YOU FOR YOUR SUPPORT!


2014-15 Men's Soccer Supporters

Coaching Staff:
Ellis, Peter
Long, Pat
Nash, Brendan

Alumni & Friends

Athletic Director's Council ($10,000 or more)
Digitech Computer, Inc.
Frankhouse, Marlin '55 & Ann (Kildare) '56
McMillin, John '75
Schiowitz, Mark '79, P'17 & Joyce P'17

Coaches' Council ($2,500-$9,999)
Amdur, Richard '65
Bachman, Gary '75, P'08 & Catherine P'08
Davis, Erick '01 & Michaela
Holmes, Stephen '79, P'06, '08 & Bonnie (Bencsko) '79, P'06, '08
Johnson, Steven '91
Kurz, Arthur '69
Morrow, Bill '70 & Madeline
Regan, Brian '93 & Jennifer (Greenwald) '94
Rowley, Bryan '98
Vivian Donnelley Charitable Trust

Orange and Blue Council ($1,000-$2,499)
Baker, Tim '80 & Phong
Bennett, Jonathan '86
Burman, George '73
Byrne, William '76 & Carol
Compton, Earle '75
Dearstyne, Bill '62, P'89 & Tockey P'89
Feather, Donald P'03 & Karen (Sanders) '78, P'03
Hall, Kathryn
Kelly, Brian & Michaele
Latimer, R. Scott '77, P'10 & Patricia P'10
Lowe, Matthew '76, P'05 & Ann P'05
Newman, Ira '79, P'18 & Liza P'18
Reynolds, Craig
Rigney, Brian '93 & Megan
Roush, Richard '51
Ruddy, Brian '98
Soto, Jason '09
Sparkes, Steven '74 & Ann
Stifel, Nicolaus
Strasburg, Bruce '75
Toubman, Gary '76

Victory Club ($500-$999)
Bank, Joseph
Baum, Richard '73
Baylor-Hamm Industries
Brunton, Eric '06 & Shannon
Caso, Edward '80, P'12 & Diane (Alnutt) P'12
Clark, G. Thomas '59 & Barbara
Country Cupboard, Inc.
Country Inns & Suites
DeLuca, Steven '00
Ginsburg, William '66 & Marilyn
Gulati, Sunil '81
Hubley, B. Duncan '62, P'95
Katz, Lawrence
Lendvai-Lintner, Geza '01 & Jennifer
MacKenzie, Jonathan '93 & Gretchen (MacMurray)
Mcilvain, Thomas '95
Mullany, Peter '84 & Anna Riehl
Sharp, William '59, P'90  Ann (Hardy) '59, P'90
Shipley, Susan
Skelton, Dick '60 & Cindy (Helgren) '68
Stanisci, Jule '86
Steigerwald, David '96 & Lori (Houck) '00
Swank, Andrew '85, P'19 & Amy P'19
Sweeney, Tim P'96 & Catherine (McAllister) '84, P'96
TBM Hardwoods, Incorporated
Wolf, Tom '76
Wrigley, Mark '94

Varsity Club ($250 to $499)
Beekman, Chris '04
Buzzell, Gregory '05
Cable, Thomas '57
Church, Richie '67
Gilmour, Tyler '12
Goldman, Sachs & Co.
Grover, Keith '87 & Michele
Hemmert, Jon '05
Herring, Charles '72 & Janet
Hoover, John '82
Klaiber, Eric '01 & Robin
Leibensperger, Stephen P'15 & Pamela '86, P'15
Loia, Andrew '07
Lomax, Thomas '89
MacKenzie, Bruce '95
Makkas, Alexander '93 & Mary Ellen
McNally, Peter '93
Millar, David '73
Montgomery, Margo '76
Mrozek, Jennifer '07
Perkins, Myles '98
Russo, Alex '09
Ryan, Rob '88 & Corinne
Saporito, Bill '76
Sauer & Leibensperger Family Practice
Schwartz, Lee '76
Serrian, Mark '87 & Krista
Sinn, Chris '92 & Frances
Sinnenberg, Paul '77 & Isabella
Thomas, Michael '98 & Bridget (Hannon) '98
Toole, T. Michael '83 & Amy (Pettibone) '83
Ward, Jonathan
Willock, Brad '99

Fan Club ($100 to $249)
Aurand, Andrew '02 & Alyssa
Back, Hilary '89
Back, Michael P'86, '89, GP '15 & Sandra (Greenwald) P'86, '89, GP '15
Bank-Miller Co., Inc.
Baylor, Chris & Aimee
Benson, David '80
Bromfield, Wayne & Kathleen
Capone, Jeffrey '94 & Jessica 
Christian, Peter '81 & Cindy (Weinberg) '81
Cinotti, Vincent '13
Coldwell Banker Penn One Real Estate
Commerford, Gerald
Costello, Collin '13
Cresco Partners
Cummings, Ryan '99 & Alison
Davis, Peter '12 & Caroline
D'Orsi, Peter '69
Dee, Thomas '86 & Nancy (Dill) '84
Degale, Babita
Diamant, Mickie
Dicomo, Anthony
Doak, Kenneth '71, P'09, '12, '16
Dressler, Susan
Emmitt, William '69 & Kristine
Edrtmann, Frederick '66
Epley, Bill '01
Ertel, Kevin '85 & Paula  
Ferraro, Anthony '09
Fittro, David '83 & Barbara (Haigh) '83
Fleming, Kimberley
Furst, Gregory '86 & Mary
Geier, Paul '68, P'98
Glennon, Pat '04 & Marissa
Graziano, Sam '01
Grieb, Terrie
Guirland, Carmine '99
Hamilton, William '73
Hampton Inn - Lewisburg
Hanson, Barbara
Hecksher, Marie
Hennings, Chris '09
Hershey, Alvin & Deborah
Hildebrandt, A.
Holiday Inn Express
Indruk, William '69
Kastell, Barbara
Kimbrough, Orman '14
Kirk, Marilyn
Klug, Amanda
Kogan, Alex '94 & Barb
Kramarchuk, Laryssa
Lammerding, Jane
Leibensperger, Carrie
Lewisburg Hotel
Long, Leonard & Maribeth
Manning, Donald '52, P'78, '84 & Molly (Tompkins) '52, P'78, '84
McKeon, Karen
Meehan, Judith
Mica Creek-Sagamore Capital Partners, LLC
Moshier, Dale & Michelle
Nash, James & Kathleen
Natale, Emma
Natale, Patricia
Nofzinger, Donna
Novak, Darryl '63 & Sigrid '64
Ottestad, Elaine
Ott, Kristen
Pediatric Associates of Morris LLC
Pero, Wayne '65
Plourde, Patrick '15
Plump, Josh '13
Poskitt, Doug '93
Przybylko, Kira '89
Pyle, Wilson '01 & Beth '01
Quinones, Victoria
Ranck, Jeffrey & Debra
Rembert, Anissa
Rickards, Kelly
Robinson, Ed '86 & Cherisse
Rockmore, Alan
Rosevear, Scott & Courtney
Sadoski, Charles
Sager, Kimberly
Schleckser, Kathleen
Shelley, Penn '53, P'88 & Dee (Pieper) '59, P'88
Shuman, Dan '08
Smoot, Doug '82 & Mary
Snyder, Vernon
SoccerPost JKB Inc.
Solon, Michael '65, M'66
Summers-Silva, Kim
Susquehanna Transit
Tancraitor, Otto '05
Taylor, Samantha
Toal, John '91
Toal, William '54, P'91 & Lolita (Bunnell) '57, P'91
Towne Tavern
Velazco, Jordana
Weitzman, Stuart '89
Whitaker, Steven '04
Williams, Ben & Leah
Winans, Lawrence & Xana
Winiarski, Stephen '88
Wisotzkey, Samuel '88
Wood, Samuel '57
Ziegler, Stephen

Parents

Bernstein, David P'18 & Peggy P'18
Blickman, Johan P'17
Bradshaw, Jeff P'17 & Devika P'17
Byrne, William P'10 & Mary Paula P'10
Cummings, William P'99 & Elizabeth P'99
Derleth, David P'18 & Lori P'18
Galiani, John P'17 & Nancy P'17
Galiani, Alfred GP'17 & Sarah GP'17
Hartmann, Glenn P'12 & Luci P'12
Hennings, Stephen P'09 & Debra P'09
Houska, Paul P'15 & Madeline P'15
Kimbrough, Orman P'14 & Kay P'14
Klug, Keith P'16 & Katz, Susan P'16
Krebs, Danny P'17 & Susan P'17
Leischner, Steve P'17 & Jacklyn P'17
Lenart, John P'17 & Mary P'17
Liberati, Michael P'11 & Nancy P'11
Meisel, Paul P'10 & Clark, Cheryl P'10
Miller, John P'15 & Beth P'15
Moshier, Mike P'18 & Betsy P'18
Natale, Chris P'18 & Michele P'18
Plump, Steven P'13 & Kathy P'13
Polite, Mark P'16 & Dorian P'16
Powell, Richard P'12 & Joanne P'12
Rockmore, Jeffrey P'19 & Kristen P'19
Russo, Rob P'09 & Char P'09
Sadoski, Corinne P'17
Teran, Carlos P'19 & Berny P'19
Ward, Shawn P'15 & Mary P'15
Willings, Timothy P'16 & Theresa P'16
Zollicoffer, Hill P'18 & Sarah P'18