THANK YOU FOR YOUR SUPPORT!


2015-16 Men's Soccer Supporters

Coaching Staff:
Ellis, Peter
Nash, Brendan
Liberati, Ross '11 & Kristen Hinrichs '11
Long, Patrick

Alumni & Friends

Athletic Director's Council ($10,000 or more)
Frankhouse, Marlin '55 & Ann (Kildare) '56
McMillin, John '75 & Ellen
Schiowitz, Mark '79, P'17 & Joyce P'17

Coaches' Council ($2,500-$9,999)
Bachman, Gary '75, P'08 & Trina P'08
Byrne, Billy '76 & Carol
Davis, Erick '91 & Michaela (Serventi) '04
Emmitt, Dick '67, P'06 & Judy P'06
Holmes, Steve '79, P'06, '08, '12 & Bonnie (Bencsko) '79, P'06, '08, '12
Rowley, Bryan '98

Orange and Blue Council ($1,000-$2,499)
Brunton, Eric '06 & Shannon
Burman, George '73
Clark, Tom '59 & Barbara
Compton, Earle '75
Dearstyne, Bill '62 & Tockey
Gulati, Sunil '81
Hall, Kathryn
Latimer, Scott '77, P'10 & Pat P'10
Lowe, Matt '76, P'05 & Ann P'05
Mars, Glenn '72
Newman, Ira '79 & Liza
Roush, Dick '51
Ruddy, Brian '98
Sparkes, Steven '74 & Ann (Partridge) '75
Strasburg, Bruce '75
Toubman, Gary '76 & Susan

Victory Club ($500-$999)
Caso, Ed '80 & Diane
Country Cupboard, Inc.
Feather (Sanders), Karen '78, P'03 & Donald P'03
Kelly Hospitality, LLC
MacKenzie, Jon '93 & Gretchen
Montgomery, Margo '76
Morrow, Bill '70 & Madeline
Mullany, Peter '84 & Anna Riehl
Plump, Josh '13
Shamsi, Hank '75
Wrigley, Mark '94

Varsity Club ($250-$499)
Aurand, Andrew '02 & Alyssa
Bank, Joseph
Buzzell, Greg '05 & Jenn Mrozek '05
Church, Richie '67
Coldwell Banker Penn One Real Estate, Inc.
Craig, G. Michael '73 & Sharon (Douton) '71
Cuellar, Norma
Davis, Peter '12 & Caroline (McLoughlin) '10
Geier, Paul '68
Graziano, Sam '01
Greenwood, Larry '72 & Laura
Grover, Keith '87 & Michele
Hamilton, William '73
Hemmert, Jonathan '05
Herring, Charles '72 & Janet
Hoover, John '82
Leibensperger (Back), Pam '86, P'15 & Steve P'15
MacKenzie, Bruce '95
Makkas, Alexander '93 & Mary Ellen Crowley
McNally, Peter '93
Sharp, William '59 & Ann (Hardy) '59
Shuman, Dan '08
Sinnenberg, Paul '77 & Isabella
Spiga Cucina & Wine Bar
Steigerwald, Dave '96 & Lori (Houck) '00
Susquehanna Transit
Swank, Andrew '85, P'19 & Amy P'19
Toole, Mike '83 & Amy (Pettibone) '83

Fan Club ($100-$249)

Abdulmassih, Natasha '12
Anthony, Sheryl
Armitron Inc.
Baker, Julia
Bates, Amy
Boehm, Bernd
Briggs, William '60 & Carol (Baay) '61
Bromfield, Wayne & Kathy
Brown, Stephen
Capone, Jeffrey '94 & Jessica
Caso, Tommy '12
Christian, Peter '81 & Cindy (Weinberg) '81
Commerford, Gerry
Cresco Partners
Cummings, Ryan '99 & Alison 
Degale, Babita
Doak, Ken '71, P'09, '12, '16
D'Orsi, Pete '69
Emmitt, Bill '69 & Kristine
Epley, Bill '01
Erdtmann, Rick '66
Ertel, Kevin '85, P'14 7 Paula P'14
Ferraro, Anthony '09
Finnegan, John
Furst, Gregory '86 & Mary
Gagliano, James '19
Garwood, Bill '67 & Marilyn
Gingert, Art '70
Grieb, Terrie
Guirland, Carmine '99
Gulick, Kenneth '90
Harris, Andrea
Hecksher, Marie
Hennings, Chris '09
ingersoll, Cdr. John '75
Jones, Steve '77 & Joanne
Kastell, Barbara
Kauffman, Foss '76 & Louise
Kimbrough IV, Orman '14 
Kirk, Marilyn 
Klaiber, Klaibs '01 & Robin Weiss
Kogan, Alex '94 & Barb (Rosengarten) '94
Lammerding, Jane
Lewing, Drew '88 & Sophie
Loia, Andrew '07
Lomax, Thomas '89
Long, Leonard & Maribeth
Mascarenhas, Mark '04
McKeon, Karen
Meyer, Joe '14
Millar, Dave '73
Miller, John '15
Millman, Joel '74
Mynott, Geoff '54 & Bobbie (Folk) '56
Nash, Brian
Nash, James & Kathleen
Noble, James
Novak, Darryl '63 & Sigrid (Christensen) '64
Oswald, Rudolph '61
Pace, Anthony
Pediatric Associates of Morris
Peterson, David
Plastic Surgery Associates, LLP
Poe, Brandon 91 & Allison Healy-Poe
Prothero, Ken '96
Puff Discount Cigarettes, Inc.
Quinones, Victoria
Robinson, Ed '86 & Cherisse
Rockmore, Alan
Rosetti, Carlo
Rosetti, Christopher
Rosevear, Scott & Courtney
Russo Group LLC
Ryan, Rob '88 & Corinne (Cole) '88
Ryan, Tom '03
Saporito, Bill '76
Schmalz, Kenneth '86
Selwood, Pat '10 & Carolyn
Serrian, Mark '87 & Krista
Shelley, Douglas '88
Shelley, Penn '53 & Dee (Pieper) '59
Shields, Marisa
Sidelsky, Patricia (Loney) '67, P'07 & Mike P'07
Skelton, Dick '60 & Cindy (Helgren) '68
Smiling Chameleon Draft House
Solon, Mike '65
Sweet, Douglas '97
Talsania, Jay '86
Tancraitor, Otto '05
Taylor, Samantha
Toal, Bill '54 & Loie
Toal, John '91
Towne Tavern
Trenchard, George '89 & Terri (Shearer) '89
Vose, William
Ward, Brian '15
Weitzman, Stuart '89
Wenk, Kevin '96 & Kristen Filippone
Williams, Ben & Leah
Winans, Larry & Xana
Winiarski, Stephen '88 & Kira Przybylko
Ziegler, Stephen

Parents

Byrne, Bill P'10 & Mary Paula P'10
Capuano, William P'18 & Farida P'18
Cummings, William P'99 & Elizabeth P'99
Cutler, Allison P'16
Derleth, David P'18 & Lori P'18
Gagliano, Jim P'19 & Rozie P'19
Galiani, John P'17 & Nancy P'17
Hartmann, Glenn P'12 & Luci P'12
Hennings, Steve P'09 & Debbie P'09
Katz, Susan P'16
Kirk, James P'18 & Audrey P'18
Kimbrough, Orman P'14 & Kay P'14
Krebs, Danny P'17 & Susan P'17
Leischner, Steve P'17 & Jacklyn P'17
Liberati, Michael P'11 & Nancy P'11
Meisel, Paul P'10 & Cheryl P'10
Meyer, John P'14 & Dina P'14
Miller, John P'15 & Beth P'15
Moshier, Mike P'18 & Betsy P'18
Muessle, Mary P'17
Perelman, Ken P'19 & Ann Kocks P'19
Peterson, Carl P'19 & Lisa P'19
Plump, Steve P'13 & Kathy P'13
Powell, Rick P'12 & Joanne P'12
Rockmore, Jeffrey P'19 & Kristen P'19
Russo, Rob P'09 & Char P'09
Sadoski, Corinne P'17
Teran, Carlos P'19 & Berny P'19
Thorsheim, Chris P'16 & Lorraine P'16
Ward, Shawn P'15 & Mary P'15
Willings, Timothy P'16 & Theresa P'16