THANK YOU FOR YOUR SUPPORT!


Alumni & Friends

Athletic Director's Council ($10,000 or more)
Gerhard, Peter '80, P'19 & Kristen (Rosendahl) '88, P'19
Kissling, Lou '71
O'Mara, Joseph P'90 & Helen P'90 

Coaches' Council ($2,500-$9,999)
Concordia, Michael '84
DePietro, Doug '92 & Ardith 
Hansen, Lee '89 & Gretchen 
Manigan, Mark '94
Officer, Graham '95 & Megan
Reddington, Robert '87 & Louise
Sullivan, Barry '67 & Betty (Thompson) '67
Weaver, Scott '86 & Debbie (Tice) '86

Orange and Blue Council ($1,000-$2,499)
Ainslie, Tim '80 & Carolyn (Neely) '80
Dearstyne, Bill '62 & Tockey
Donaldson, John '89
Dorst, Jeff '90 & Alexis
Fronk, Daniel '89
Grant, Mary
Griffith, Bart '70, P'97 & Deni P'97
Hoover, John '82
Joffe, Ed '99 & Kelly
Linden, Andy '92 & Page
McClellan, Douglas '72
Nourse, Dan '73 & Lauren (Small) '71
Perricelli, Scott '94 & Sue (Gegnas) '94
Richards, John '70, P'12 & Catherine P'12
Sanders, Thomas '79
Sands, Kim
Sussman, Justin '03 & Amy

Victory Club ($500-$999)
Arentowicz, Frank '69 & Sara Nichols
Brumbaugh, Dave '84 & Catherine
Coe (Frost), Maureen '86, P'17 & Matt P'17
Comyns, Matt '92 & Jennifer (Patoir) '92
Earl (DePaola), Brenda '81
Earley, Matthew '89
Gilbert, James '81 & Laura (Carmelich) '81
Graham, Bruce '81, P'16 & Michele P'16
Grinberg, Sam '15
Gutman, Steven '70 & Dee Ann Pries
Hamblin, Jeremy '96 & Allison
Hogue, Kelly '03 & Erica Wild '06
Juelis, Mark '01 & Krista Gerhard '00
Lembcke, Charlie '66 & Jean Pyle
Mathieson, Peter '83 & Carol
McKee, Jim '69
Navran, James '74 & Susan (Helm) '74
Oracle America, Inc.
Pace, Dick '66, P'99 & Mary P'99
Renock, Steve '74 & Janice
Rexford, Stephen '66
Robison, Churchill '80 & Lee
Terracciano, John '03
Trager, Mike '63 & Debbi-Lyn
Van Dillen, Paul '01 & Tracey 
vonHoffmann, Peter '79
Welty, Andrew '95
Whiteford, Thomas '89 & Meg

Varsity Club ($250 to $499)
Adelman, Myles
Bailey, Michael '86 & Heather 
Boardman, Crager '03 & Erin (O'Brien) '05
Brady, Peter '93
Brown, Hollis '69 & Gail (Puderbaugh) '69
Brown, Paul '69
Craig, Chip '76 & Andrea (Stephanides) '78
Dembert, David '77 & Julie
Fee, Kevin 
Foster, Betsy (Kilbury) '59, P'94 & John P'94
Grover, Jonathan '76
Grover, Keith '87 & Michele
Kirkley, Jim '73 & Mary Mingus
Klett, Kirk '07
Lavin, Thomas
Malas, Spiro
Martino, Nick '05
McClenathan, Bru '71 & Sue
Niddrie, Donald '65, P'99 & Carole P'99
Nippes, Christopher '96
Portuondo, Gabe '93
Rhein, Bob '85 & Cheryl (Conrad) '86
Richardson, Doug '67 & Nancy
Richman, Hal '58 & Sheila
Sanders, Andy '03 & Alia
Schoenthaler, Linda
Shanahan, James
Simmons, Chet '83, P'17 & Kimberley P'17
Togneri, John '09
Toubman, Gary '76 & Susan
Yahoo! Incorporated
Zoby, Paul '87 & Sue (DeCamp) '87

Fan Club ($100 to $249)
Adelman, Jill
Alexander, John '83
Altemus, Juliet PAGR '19
Arjomand, Alex
Belmont, Bill '88
Beshar, Christine
Blum, Steve '77, P'12 & Cristina P'12
Booth, Curt '93 & Brynja
Cara, Chris '05 & Lindsey (Amery) '05
Carolan, Rick '08
Cataldo, Sal '03 & Courtney 
Cohen, Ina
Collett, Doug '82, P'19 & Kelly (Trageser) '82, P'19
Conway, Michael '92
Costa, Jack '83
Costello, Ed '00 & Katherine (Borden) '01
Cutillo, Chris '03
David, Luke '97
DeLucia, Darrin
Doak, Ken '71, P'09, '12, '16
Fletcher, Larry '80
Flibotte, Eleanor
Foley, C. PAGR'17
Goodman, Ryan '05 & Anne
Haley, Susan
Hartley (Haughs), Lisa '90
Heritage, Todd '14
Hudson, Matt '94 & Melisa
Izard, Tom '09
Katz, Chuck '66
Kelley, Daniel '96 & Robin (Stutman) '93

Klaber, Douglass '86 & Joelle
Knisely, Chuck '75 & Karin (Wegener) '79
Krieg, Sean '94
Litton, Ellie '92
Loesch, Brian '02
Lundgren, Tamara
Marcille, Rich '69
McDonough, Samuel '14
Meyerson, Leonard
Monfort, Jeff
Morgan, Phil '64 & Karen
Morris, John '82 7 Suzy (Teare) '82
Munger, Patricia
Mynott, Geoff '54 & Bobbie (Folk) '56
Novak, Darryl '63 & Sigrid (Christensen) '64
O'Brien, Erin
O'Brien, Julie
Ondrasik, John '73 & Kathleen
Orlan, Lisa 
O'Shea, Don '66
Pace, Richard '99
Palermo, Sue
Phillips, John
Robinson, Ed '86 & Cherisse
Romer, Carey
Salvesen, John '05
Saran, Mark
Savoca, Vito
Schiappa, Jeffrey
Segal, Richard
Shanley, Brendan '05
Sharp, Bill '59 & Ann (Hardy) '59
Shockey, Jeffrey
Slama, Justin '03 & Lori Zehner '04
Smithies, Kevin '02
Snyder, Daniel '93
Stokes, Wayne '77 & Pat
Sowder, C.
Talarico, Claire
Thibeault, Tom '13
Treacher, Brian '02
Trizano, Rick
Vukov, Kenneth PAGR'16 & Nancy Schultz PAGR'16
Wallace, T.J. '05
Walsh, Margaraet
Wiesner, Dick '63 & Linda 
Wisniewski, Joseph

Parents

Adelman, Mark P'16 & Christie P'16
Altemus, Mark P'19 & Nancy P'19
Arjomand, Maryam P'17
Borgognone, Benjamin P'18 & Barbara P'18
Collison, Blane P'17 & Kelly P'17
Culliton, Steve P'20 & Tracey P'20
Dickson, David P'15, '19 & Meline P'15, '19
Dotson, Scott P'15, '17 & Judi P'15, '17
Dunlop, John P'18 & Nancy Hadad P'18
Elardo, Michael P'19 & Mary -Walsh Elardo P'19
Emrich, Chuck P'18 & Susan P'18
Feeley, Jim P'19 & Alison P'19
Fuentes, Candi P'15 & Sharon P'15
Galluccio, Thomas P'18 & Donatella P'18
Ghelfi, Brent P'16 & Lisa P'16
Grinberg, Efraim P'15
Hahn, Arthur P'18 & Leslie P'18
Hare, Joe P'05 & Elizabeth P'05
Henkhaus, Kenny P'16 & Lou P'16
Jennings, Bill P'17 & Janice P'17
Kazar, Tom P'18 & Denise P'18
Klipstein, David P'19 & Tara P'19
Klipstien, Pamela P'19 & David Smith P'19
Landry, Jeffrey P'19 & Susan P'19
Malas, Lex P'19 & Bari P'19
McKee, Brac P'18 & Alison P'18
Mele, John P'09 & Winnie P'09
Monfort, Greg P'16 & Susan P'16
Munoz, Daniel P'18 & Kim P'18
O'Brien, Douglas P'18 & Sharon P'18
OConnor, Tom P'17 & Suzanne P'17
Ondrusek, Dave P'15
Reed, John P'18
Repko, Bill P'18 & Susan P'18
Sanders, Worthy P'03 & Janet P'03
Sands, Steven P'18 & Ilene P'18
Schiappa, Ferdinand P'17 & Deborah P'17
Shanahan, Jim P'16 & Mary Lynn P'16
Sharif-Emami, Ali P'17
Spring, Robert P'16 & Cornelia P'16
Steinfeld, Jake P'17 & Tracey P'17
Sughrue, Jane PAGR '19
Talarico, Guy P'19 & Pamela P'19
Togneri, William P'09 & Kathleen Tremble P'09
Wenner, Mark P'01 & Davin P'01
Witzal, Mark P19 & Helaine P'19