THANK YOU FOR YOUR SUPPORT!


2015-2016 Spiked Shoe Supporters

Coaching Staff
Richard Alexander '03 & Monique (Boley) '05
Aimee Baylor & Chris
Bryan Delsite
Kevin Donner & Amy
Dan Frake '06 & Hannah Irion-Frake '07
Rob Guissanie & Karen
Amy Mantush '10

Alumni & Friends

Athletic Director's Council ($10,000 or more)
Hulme, Mark '83, P'19 & Joanne P'19
Ledgerwood, Bill '74, P'99, '01, '06 & Dee (Trout) '74, P'99, '01, '06
Van Saders, Christopher '84

Coaches' Council ($2,500-$9,999)
Bickel, Bob '79 & Marlise (Reinhold) '79
Cook, Tom '78 & Kathy
Dietrich, Jonathan '99, M'00 & Jennifer Shatwell
Gilligan, Bob '81 & Ainslye
Kadien, Tom '78 & Anne Marie
Mottola, Teddy '13
Torres, Brian '98
West, Steven '89 & Judy (Perry) '90

Orange and Blue Council ($1,000-$2,499)

Griffiths, Missy '77
Janda, Dave '80, P'10, '13 & Libby (Frederick) '80, P'10, '13
Martin, James '98 & Amy-Beth (Hird) '98
Meeker, Karen '90
Mirza, Zareen Taj '79
O'Brien, Peter '90 & Nancy
Oleary, Janet '97
Sayre, Rick '82 & Colette

Victory Club ($500-$999)
Berenyi, Norbert '91 & Jennifer
Bonelli, Matt '07 & Jen (Hrabik) '07
Coffin, Rich '82, P'14 & Lisa P'14
Deardorff, Matthew '92
Eagleson, Thomas '93 & Christine (Ralston) '92
Goodell, Steve '80 & Laurel (Pringle) '80
Harris, Dale '76
Hoover, John '82
Kaufman, Adam '03 & Laura (Sassano) '02
Knight, Jim '80 & Laurie
Knobloch, Aaron & Diana Tobon-Knobloch
Knutson, Erin '08
McGoldrick, Kevin '10
McNamara, Conor '10
Michaels, Tara
Nicholas, Kevin '95 & Alissa
Palmer, Steve '78 & Laura
Seferian, Karnik '79
Sehon, Scott '00 & Bethany (Holroyd) '02
Stark, Rich '88
Stewart, Richard '95 & Jessica (Wilhelm) '95
Stiger, Dave '83
Sullivan, Ray '86 & Megan (Brott) '86
Tileston (Nyce), Capt. Andrea '02
Welch (Horn), Karen '97 & Tom "97
Wertz, Brad '01

Varsity Club ($250-$499)
Bigley, Tracy '88
Bijelic, Sam '94 & Kelly
Boddie, Dick '61 & Shirley 
Bronfenbrenner, David '00 & Tria Tyler-Bronfenbrenner '99
Conners, Roger '59, P'82 & Carolyn P'82
Country Cupboard, Inc.
Davis, Matt '01 & Meg (Ghiggeri) '01
Di Salvo, Anthony
Earnest, Brett '03
Egan, Sean '07 & Lisa (Prybella) '08
Episcopo-Kinney, Ella '92 & John
Fillebrown, Steve '78
Foley, Joe '09
Forys, Matt '07
Granger, Dave '97 & Julie (Sweitzer) '99
Hamilton, William '73
Haser (Rose), Lynda '91 & Chris
Henkel, Timothy '90 & Allyson 
Hernandez, Julie '97
Levandusky, Steve '11
Marinaccio (Newsome), Dawn '90 & Carl
Martin, Jeff '63 & Teddy (Furst) '64
McCarthy, Sean '04
McConnell, Walt '53 & Izzy (Beers) '53
McDonald, Steve '79
Molawka, Walter '71 & Beverly
Murdock, Doc '82
Noppenberger, Trudi (Benson) '88 & Mark
O'Brien, Justin '11
Petillo, Chris '07
Pierson, George '84, P'15 & Judith P'15
Powell, LTC Baron '79
Price (Myer), Gwyneth '93, P'19 & James P'19
Ramer, Kyle '10
Sanner, Donnie '09
Shea, Terry '96 & Carly (Graytock) '00
Troisi, Steve '00
Varano (Balichik), Lisa '89, P'18 & Robert P'18
Wallace, Susan '88 & Kevin Cowell
Wickens, Jack '78 & Judy (Kelly) '77
Zakarian (Wurster), Kathy '94 & Adam
Zoby (DeCamp), Sue '87 & Paul '87

Fan Club ($100-$249)
Alexander, Steve '04 & Marissa (Miller) '04
Allgaier, Eric '82, P'17
Anthony, Kyle '10
Arent, Rob '12
Asimoglou, Andrea '09
Austin, Paul '91 & Brenda
Barbour, Mark '82
Bargiel, Wayne '77
Beaver, Mary Ellen
Boldt, Chuck '72
Brown (Snyder), Diane '74, P'12 & Dan P'12
Budacki (Grant), Jennifer '08
Bullock, Rick '71
Charland, Brian '13
Clark, Jeff '77
Coca-Cola
Cole, Charles '88
Corral, Andrew '08
Dean-Hammel, Bridget '95
DeCamp, Bob '62 & Diann (Patterson) '62
De Finnis, Jamie '95
De Gregorio, Capt. Nick '07
Dempsey, Kati '09
Dinsmore, Charlie '70, P'03 & Susan P'03
Doak, Ken '71, P'09, '12, '16
Donegan (Zimbal), Kim '02
Dougherty, Sean '15
Downing, Keith '83 & Malfrid Rustad
Doyle, Kevin '85 & Kirsten (Robertson) '86
Drew, Bob '59
Eley, Jim '70 & Shari (Engh) '72
Farnan, Elizabeth '92
Fayanjuola, Tolu '05
Fetterolf (Allan), Mary Beth '88 & Andrew
Furst, Eric '03
Graytock, A.J. '04
Hardenstine, Stephanie '11
Harder, Bob '59 & Christena
Hayes, Michael '89 & Barbara '93
Herf, Brian '99 & Elizabeth
Hines, Jeff '84
Holmes, Ray '14
Horn, Keith '80
Houser, Jim '83 & Paige Mahaney
Hoy (Sbordone), Barbara '71 & Mark P'03
Hruch, Nick '11
Hughey, Rick '86 & Nancy Hutchison '86
Huxtable, Scott '97 & Heather 
James, John '66
Juni (Klotz), Sam '02 & Michael
Jurick, Jerry '84
Kearney, Christopher '99 & Kate (Kennedy) '99
Kelly, Bob '92
Leopold, Robbie '80
Leuschner, Rick '84
Liggett, Emily '12
Lown, Cara '77 & Mark Gertler
Marks, Bobby '67, P'93, '94, '02 & Geraldine P'93, '94, '02
Mautner, Erin '00
McGuire, Kevin '11
McLaughlin, Glenn '74, P'03 & Susan P'03
McLean, Thomas '78
Mostoller, Brad '88 & Mary
Mueller, James '63 & Rea (Strub) '65
Novakowski, Evan '11
Parker (Myers), Audrey '00
Pierce, Steven '10
Reinhardt, Wes '04
Rice (Gregg), Susan '82 & Charlie
Rivers, Travis '05
Rowland Miller, Susan '89
Rountree, Rick '00
Russo-Petryna, Nancy '84
Ryan, Mike '11
Ryan, Tim '11
Schaeffer, Brad '03
Shapiro, Zach '11
Sheridan, Abby '04
Sievers, Bruce '75
Skovira, Gaby '10
Smith, Clayton '11
Stillwell, Bill '78
Sundy, John '83 & Cindy (Fetzer) '82
Tabatabaie (Nastase), Leanna '07 & Jahan
Tolli, Caroline '13
Walsh, Kevin '04 & Lindsay
Warner, Brett '97
Weaver, Dan '03
White, David '83
White, Ryan '10
Williams, Chip '69
Wisotsky, David '91 & Barbara
Wright, Bob '59
Yarosz, Douglas '00

Parents

Balaban, Edward P'14 & Deborah P'14
Bartos, Steve P'20 & Meg P'20
Bendzinski, Mike P'18 & Meg P'18
Berman, Richard P'19 & Stacey P'19
Billas, Tony P'16 & Cathy P'16
Black, Chris P'18 & Liz P'18
Bourgal, Patrick P'16 7 Denise P'16
Calandro, Daniel P'18 & Charlene P'18
Chandler, Bob P'17 & Kit P'17
Chodoff, Louis P'11 & Susan P'11
Conte, Michael P'16 & Krista P'16
Conway, Patricia P'16
Corbetta, Rick P'06 & Karen P'06
Cousins, Todd P'18 & Lisa P'18
Davidian, Mike P'18 & Diana P'18
Dean, Harry P'95 & Bernice P'95
Deysher, Dave P'15 & Richelle P'15
Dillon, Steve P'15 & Debbie P'15
DiPietrantonio, Domnic P'15 & Cindy P'15
Farmer, Jim P'19 & Cindy P'19
Fay, John P'19 & Carolyn P'19
Fellows, Brian P'15 & Julie P'15
Ferguson, Bill P'13 & Ruthanne P'13
Fink, Jim P'08 & Judi Greener P'08
Fisher, Larry P'18 & Denice P'18
Fortkiewicz, Victor P'06 & Diana P'06
Frering, Jim P'18 & Diana P'18
Frey, Douglas P'11 & Patricia P'11
Gevirtz, David P'16 & Monica P'16
Godby, Curry P'16 & Cat Thierry P'16
Harris, Shirleen P'19
Harris, Ted P'18 & Tracy P'18
Horn, Joan P'97
Hazzard, Rob P'19 & Jessica P'19
Karl, Phil P'18 & Julie Kibler-Karl P'18
Kay, Daniel P'17 & Margo P'17
Krause, Carl P'11 & Juliann P'11
Kuchta, Joseph P'16 & Joanne P'16
Leonard, William P'98 & Katherine P'98
Loh, Gordn P'17 & Mary Ann P'17
Lunny, Michael P'19 & Linda P'19
Lupica, John P'15 & Barb P'15
Marcott, Alan P'13 & Lorie P'13
Matera, Angelo P'18 & Anna P'18
McDonald, Andrew P'16 & Carol P'16
Melchionni, William P'19 & Ellen P'19
Meling, Tom P'06 & Kathe P'06
Menza, Tony P'16 & Denise P'16
Monaghan, Jim P'13 & Steph P'13
Monahan, Tom P'15 & Barb P'15
Moyer, Chris P'19 & Kim P'19
Mueller, Mark P'17 & Sharon P'17
Mulrooney, Pat P'16 & Elaine P'16
Murray, John P'18 & Cheryl P'18
Narr, Frank P'19 & Lois P'19
Paciello, Joseph P'19 & Joanne P'19
Priestaf, Ronald P'95 & Margaret P'95
Powell, Rick P'12 & Joanne P'12
Ramer, Al P'10 & Diane P'10
Reynolds, Trey P'19  Leisha P'19
Robertson, Jerry P'16 & Jess P'16
Roche, John P'15 & Laura P'15
Ryan, Matt P18 & Susan P'18
Rycek, Joe P'11 & Ann Marie P'11
Sabatino, David P'18 & Kyle P'18
Scott, Joe P17 & Jean P'17
Schnell, John P'15 & Christine P'15
Sheprow, Matthew P'17 & Betsey P'17
Siegrist, Scott P'13
Simone, Mike P'16 & Lynne P'16
Stewart, Dan P'19 & Christine P'19
Tolli, Tim P'13 & Karen P'13
Wiener, Bob P'17 & Susan P'17
Wismer, Jim P'19 & J.J. P'19
Witter, Tim P'14 & Linda P'14
Zunic, Joe P'16 & Stacey Westwood-Zunic P'16